Úvod > Třídy > Kdo to klepe?

Kdo to klepe?

Středa, 06 Prosinec 2017 07:21

KDO TO KLEPE ?

BÍLÝ PÁN !

MIKULÁŠ DNES PŘIŠEL K NÁM.

ANDĚL S ČERTEM PŘIŠLI S NÍM

ZJISTIT JESTLI NEZLOBÍM.

Za dětmi z naší třídy přišla vzácná návštěva. Mikuláš se svými pomocníky - s anděly a s čertem navodili svou přítomností atmosféru, kterou mohou děti prožít jen jednou v roce. Plné očekávání si odbyly chvilku ostychu, strachu ale i překvapení a smíchu. Přednášely říkanky, zpívaly písničky a od andělů přímo nebeských si všechny převzaly balíček. Je jasné, že během této návštěvy byli naši žáčci druhé třídy těmi nejhodnějšími a nejpilnějšími žáky naší školy. Lenka a Vlasta

Mikuláš ve fotografii

PŘÍPRAVA NA VÁNOČNÍ JARMARK atd.

V plném proudu je příprava na tolik očekávaný jarmark. V hodinách SVĚT PRÁCE a v centru ATELIÉR se tvoří a tvoří a tvoří. Děti práce velmi baví a těší se na prodej svých výrobků před vánočními prázdninami. Vánoční prodejní jarmark se uskuteční 21.12. v 15.30 hod v ZŠ. Srdečně zveme všechny příbuzné a známé.

Ve výtvarné výchově děti malovaly vodovými barvami svůj dům ve kterém žijí a zbylý čas věnovaly práci se stavebnicí. Také jsme využili zimní vycházky, když jsme nemohli z technických důvodů do tělocvičny. V.

Malá ochutnávka z center

Aktualizováno Úterý, 19 Prosinec 2017 10:20