Úvod > Třídy > Třída Lenky Drozdekové

VESMÍR - PLANETY - MIMOZEMSKÁ CIVILIZACE

Publikováno 20. 2. 2019 21:19

Podzim a zima ve 3.A

Zprávička našich aktivních třeťáčků.

Publikováno 4. 2. 2019 19:46

Ohlédnutí za prvním školním pololetím

OHLÉDNUTÍ ZA PRVNÍM POLOLETÍM TŘETÍ TŘÍDY

Publikováno 4. 2. 2019 14:12

Canisterapie

Ve středu 9.1. jsme v naší škole přivítali zvláštní návštěvu. Z Krajkové u Sokolova přijel pan Bohumil Stránský a společně s ním přijeli i jeho čtyři leonbergři Karel, Jaroušek, Jesye a roční Ejmy a jeden menší kříženec Ozák. Pan Stránský se věnuje výcviku a chovu psů, ale hlavně canisterapii.

Publikováno 26. 1. 2019 22:04

Podruhé v Selbu

Další část společného projektu s českými a německými dětmi byla stanovena na termín 23.10. Tentokrát jsme podle plánu zavítali do firmy Rosenthal Rotbühl. Exkurze ve světoznámé porcelánce nás nadchla. Tolik soch, váz, misek, hrnků, džbánů, talířů jsme nikdy pohromadě neviděli.

Publikováno 9. 11. 2018 18:28

Vánoční ozdoby pro Německé velvyslanectví v Praze

Společná práce na projektu tradiční výroby porcelánu v Bavorsku – Horní Franky a Čechách začala. Těšili jsme se na ni s žáky Luitpoldschule v Selbu. Ve čvrtek 27.9. jsme odjeli autobusem na první projektový den a společně s německými dětmi jsme vykrajovali vánoční ozdoby z porcelánové hmoty – desek.

Publikováno 9. 11. 2018 18:26