Úvod > O škole > Projektová činnost > Výzva č.56 - žádost podpořena

Výzva č.56 - žádost podpořena

Čtvrtek, 13 Srpen 2015 13:38

I naše škola se zapojila do Výzvy č.56 vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a byli jsme s naší žádostí úspěšní. Tento grant umožní 20 žákům vycestovat do Velké Británie, aby nejenom alespoň trochu poznali zem, jejíž jazyk se učí, ale i rozšířili své jazykové schopnosti v průběhu několika výukových hodin strávených s rodilými mluvčími. Jeden pedagogický pracovník navštíví zvolenou evropskou zemi, s největší pravděpodobností to bude Rakousko, město Himberg, kde sídlí naše partnerská škola z předchozího projektu, a "okoukne" tamní způsob výuky cizíha jazyka. V neposlední řadě nám finanční prostředky významně umožní rozšířit žákovskou knihovnu a do běžné výuky zapojit čtenářské dílny.

Název projektu : Jazyková gramotnost - náš cíl;  reg.číslo - CZ.1.07/1.1.00/56.1282

Ing.Hana Martínková - ŘŠ