Úvod > O škole > Projektová činnost > Unvoiced narratives of students

Unvoiced narratives of students

Středa, 02 Červenec 2014 08:52

Posledním červnovým dnem nejenomže skončil další školní rok a naši žáci i učitelé si začali užívat zaslouženého volna, skončilo i první období projektu Unvoiced Narratives of Students, jehož prostřednictvím jsme měli již několikrát možnost setkat se s dalšími účastníky tohoto projektu, navázat nová přátelství, rozšířit si slovní zásobu v anglickém jazyce nejenom komunikací s kamarády, ale i zpracováním a předvedením prezentací na dohodnutá témata. Zatím se žáci 8.třídy zabývali zdravým životním stylem, rodinou, přírodními katastrofami, jednou prezentací představili i svou školu a způsob vzdělávání v ČR a shrnuli setkání, které proběhlo u nás. Jaká témata nás ještě čekají? Úspěch a jak ho žáci vnímají, Selhání, Násilí, Neúplná rodina. Poslední náměty nejsou příliš radostné, ale i o nich je život a je třeba se jimi zabývat. A kam se žáci se svými učiteli ještě podívají? Do Rakouska, Velké Británie, Belgie a Nizozemí. Snad i tato setkání splní všechna očekávání, tak jako ta předchozí.

Máte-li chuť, podívejte se na jednotlivé prezentace, které žáci již vytvořili a pochlubili se svým partnerům.

Škola Zdraví Rodina Přírodní katastrofy Setkání v Hazlově Hraný film o české rodině

V rámci projektu balgičtí partneři vytvořili společné webové stránky pro tento projekt, kde jsou tyto prezentace také zveřejněny :   http://www.comenius.rvl.be/

logo_naep_1.png

comenius_logo_mal_mtko.jpg