Úvod > O škole > Projektová činnost > Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí s MASKou

Krok za krokem ke škole třetího tisíciletí s MASKou

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci. Když už ale byla studie proveditelnosti na světě, rozhodli jsme se ji využít a podali novou žádost o dotaci, tentokrát v rámci Výzvy č.5 MAS - IROP - Vzdělávání I. V rámci této výzvy jsme mohli požádat "pouze" o dva miliony korun, které měli zajistit rekonstrukci dvou učeben - přírodopisu a počítačové. A také zajistí. Dotaci jsme získali, veřejná zakázka byla vyhlášena a zhodnocena a my můžeme začít.

Nejprve se rozjedou stavební práce, které na nějakou dobu trochu ovlivní výuku, ale pak už se budeme těšit na nový nábytek, počítače, interaktivní tabule a zajímavé pomůcky.

Už aby to bylo:).

H.Martínková