Úvod > Aktuálně

Akce školy

Ve dnech, kdy žáci II. stupně mohli začít také chodit opět do školy na konzultace, jsme se v rámci hodin přírodopisu a zeměpisu věnovali praktické výuce a poznávání přírody. Vzhledem k počasí nebylo možné jít pokaždé na vycházku do okolí a provádět biologická pozorování tam. V tom případě jsme procvičovali práci s mikroskopem.

ŠKOLA TROCHU JINAK

V hazlovské škole to začalo opět ožívat dětmi z prvního stupně. Od pondělí 25.5. se tu scházejí ve třech skupinách. Dopolední opakování učiva hlavních předmětů vystřídá odpolední všestranná a zájmová činnost.

Znalostní soutěže

Naši žáci se zúčastnili soutěže Zeměpisná olympiáda a chystali se také na další.

Aktuality tříd

CHVÁLÍME ZA AKTIVITU, DO KTERÉ SE ZAPOJÍ I RODIČE.

Zobrazit článek

PRAVĚK, STARÉ POVĚSTI ČESKÉ, VELKOMORAVSKÁ ŘÍŠE......

Měsíc knihy a 2.třída

Volnočasové aktivity

Týden utekl jako voda a příměstský tábor s táborovou hrou - LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY, byl ukončen. Náš olympijský oheň sice zhaznul, ale zážitky a pořádně protažená těla sportovců, zůstanou v paměti všech táborníků i vedoucích ještě dlouho. Alespoň tak míníme podle reakcí dětí.

Zobrazit článek

Navzdory nevzdávajícímu se koronaviru letní příměstský tábor začal.

Zobrazit článek

ZUMBA je v dnešní době velmi oblíbeným aerobním cvičením nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jedná se o aerobní cvičení na rychlejší hudbu. Kroužek minizumby navštěvuje jednou týdně 14 děvčat od prvních do třetích tříd. Hodiny jsou vedeny formou zábavných her s hudbou i bez ní.

Projektová činnost

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Zobrazit článek

I ve školním roce 2018/19 pokračujeme v realizaci projektu financovaného EU a státním rozpočtem jako partneři Institutu pro regionální spolupráci o.p.s. Brno s názvem "Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných projektů".

Aktuality MŠ

Zápis do mateřské školy v termínu 4. - 11.května 2020 včetně