Úvod > Aktuálně

Akce školy

Srdečně zveme na

Zobrazit článek

Vánoční jarmark splnil svá očekávání :)

Projektový den č. 2

Koncem listopadu čekal na žáky 2.stupně další z projektových dnů - tentokrát na téma Státy EU prostřednictvím cestovní kanceláře. Třídní kolektivy se rozdělily do dvou skupin a každá z nich si vylosovala jeden stát Evropské unie.

Aktuality tříd

Beseda se záchranářem

V rámci tématu "Lidské tělo - nemoc, úraz", si děti vyzkoušely změřit teplotu, zalepit prst náplastí, obvázat si části těla (ruka, noha, hlava). Také si zkusily poslechnout srdce a dýchání pomocí stetoskopu.

Zobrazit článek

Žáci čtvrté a páté třídy odjeli v pondělí 13.1. autobusem do Chebu. Svátečně oblečeni, usedli v hledišti chebského divadla do křesel a nechali se unášet dějem klasické , romantické pohádky O princezně, Luciášovi a makových buchtách.

Zobrazit článek

Dnešní kybernetická doba skýtá spoustu výhod, ale i nebezpečí ....

Volnočasové aktivity

KERAMICKÝ KROUŽEK

KERAMIKA 2019 - 2020

Zobrazit článek

Tady bydlím - tady to znám.

Florbal

Hokejka, to je moje!

Projektová činnost

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Zobrazit článek

I ve školním roce 2018/19 pokračujeme v realizaci projektu financovaného EU a státním rozpočtem jako partneři Institutu pro regionální spolupráci o.p.s. Brno s názvem "Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných projektů".

Aktuality MŠ