Úvod > Aktuálně

Akce školy

UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY OD 11.03.2020, MATEŘSKÉ ŠKOLY OD 18.03.2020 DO ODVOLÁNÍ

Pyžamová párty

Pyžamová párty se povedla! Měla hojnou účast. V pyžamech přišlo na třicet dětí, které tančily, bavily se a soutěžily. Jídla a pití bylo opravdu dost. Opět, jako každý rok, bylo občerstvení excelentní! Bylo nejen zdravé, ale taky krásné a velmi chutné. Nezbylo skoro nic.

Zobrazit článek

Také třeťáci navštívili 20. února 2020 galerii G4 v Chebu. Lákadlem byl fotogram. Méně známá výtvarná technika, ke které je potřeba fotokomora. Děti se seznámily s touto poměrně neobvyklou technikou a moc se jim to líbilo.

Aktuality tříd

CHVÁLÍME ZA AKTIVITU, DO KTERÉ SE ZAPOJÍ I RODIČE.

Zobrazit článek

PRAVĚK, STARÉ POVĚSTI ČESKÉ, VELKOMORAVSKÁ ŘÍŠE......

Měsíc knihy a 2.třída

Volnočasové aktivity

ZUMBA je v dnešní době velmi oblíbeným aerobním cvičením nejen pro dospělé, ale i pro děti. Jedná se o aerobní cvičení na rychlejší hudbu. Kroužek minizumby navštěvuje jednou týdně 14 děvčat od prvních do třetích tříd. Hodiny jsou vedeny formou zábavných her s hudbou i bez ní.

KERAMICKÝ KROUŽEK

KERAMIKA 2019 - 2020

Zobrazit článek

Tady bydlím - tady to znám.

Projektová činnost

je název projektu, na jehož realizaci jsme žádali o dotaci Ministerstvo pro místní rozvoj. Žádost byla postavena "megalomansky", přesto však nezískala potřebný počet bodů pro realizaci.

Zobrazit článek

I ve školním roce 2018/19 pokračujeme v realizaci projektu financovaného EU a státním rozpočtem jako partneři Institutu pro regionální spolupráci o.p.s. Brno s názvem "Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných projektů".

Aktuality MŠ