Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > TŘÍDNÍ VÝLET jak se patří...

TŘÍDNÍ VÝLET jak se patří...Datum konání:
19.6.2023

Závěr školního roku patří třídním výletům všech škol. Ukončení výuky a blížící se letní prázdniny, jsou obdobím pozvolného loučení se spolužáky a učiteli. Nastává čas, užít si poslední dny ve škole a také mimo ní. Třídní výlet je vždy velmi důležitým okamžikem a nejde jeho volbu místa podcenit. V naší šesté třídě jsme si velmi rychle odhlasovali JUMP ARÉNU V PLZNI. Toto sportovní centrum nám nabídlo mnoho pohybových aktivit, které si plně užily i sportem neaktivní děti. Měli jsme předem domluvené dvě hodiny s trenéry a tak si děti pod jejich vedením mnoho prvků vyzkoušely, ale také naučily. JUMP ARÉNA patřila v tento čas pouze jim. Moc si to užívaly. Samozřejmostí byly i přestávky na doplnění tekutin a odpočinku. Po tříhodinovém maratonu mezi sítěmi a molitanem jsme si dopřáli oblíbený rozchod v blízkosti náměstí. Všichni se těšili na dobré pochutiny všeho druhu, které si dopřávali v místních obchůdcích v bistrech a restauracích. Unavení ale šťastní jsme se vrátili opět vlakem domů.

 

Eva Kolářová :  Jump Aréna v Plzni - nejnádhernější místo, kde jsem kdy byla a nejůžasnější bylo, že jsem se naučila backflip a kousky parkouru.

                             Starali se o nás dva trenéři  Honza a Petr opravdu šikovní a srandovní.

                         

Adéla Reňáková : Plzeň - hrozně se mi tam líbilo, byla jsem poprvé. Cesta vlakem byla v pohodě byla i zábava. Naučila jsem se beko.

                                 Když byl rozchod, šla jsem do Mekáče a procházela se.

                            

Jakub Průša :      JUMP ARÉNA byl skvělý školní výlet. Z venku vypadala strašně, ale jakmile jsme přišli dovnitř, hned nabyla atmosféra zábavy. 

                              Nejlepší byly molitanové snowboardy.

                            

David Havel :       Bylo to moc fajn, líbil se mi bar a mnoho možností pro skákání a trenéři byli dobří, hodně nás naučili. Určitě tam ještě pojedu.

 

ATRAKCE v ARÉNĚ :  FRE JUMP AREA, SPORT TRAMPOLINES, NINJA WARRIOR, CAGEBALL, BASKETBALL, DODGEBALL, WIPE OUT,  PARKOUR  

                                      WALL, HOROLEZECKÁ STĚNA.

                                    

 


kluk