Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > Ohlédnutí za prvním školním pololetím

Ohlédnutí za prvním školním pololetímOhlédnutí za prvním školním pololetím.

Uteklo to jako voda a pro žáky  třetí třídy nastalo tolik očekávané vysvědčení. Od září se pilně věnovali novému učivu i opakování všeho, čemu se již naučili. Zúčastnili se třídních a školních akcí, přeshraničního projektu. Tvořili k daným tématům - podzim, zima a aktuálním oslavám sta let republiky. Navštívili výstavu, která byla k tomuto významnému výročí uspořádána žáky 8. a 9. třídy. Vyjeli si do chebského divadla na představení Zimní královna. Pozvali jsme do školy babičky a dědy na posezení u kafíčka a poutavého vyprávění. Báli jsme se, ale užili jsme si Halloween pod taktovkou žáků 7. a 8. třídy a Rady rodičů. Velkou tradiční akcí byl vánoční jarmark, na který se vždy pečlivě připravujeme. Bohatá nadílka sněhu nám umožnila jít se vyřádit na bobech. Hodně zajímavou akci po vánočních prázdninách uspořádala asistentka Tereza z první třídy. Pozvala k nám do školy canisterapeutické psi se svým velkým člověčím doprovodem.

Výuka ZAČÍT SPOLU, podle které je první stupeň v naší škole nasměrován již třetím rokem, umožňuje žákům pestřejší a aktivnější způsob vzdělávání. Ten je vždy
na prvním místě. Všichni se v naší třídě snažili mít co nejlepší výsledky, a tak se na hodnocení uplynulého pololetí těšili.

 

Nahlédněte


kluk