Drobečková navigace

Úvod > O škole > Archiv 2022/2023 > FUN arény v Chebu jsme se nemohli dočkat

FUN arény v Chebu jsme se nemohli dočkatNemohli jsme ani dospat, jak jsme se těšili na výlet do chebské FUN arény. Část cesty jsme jeli autobusem a část jsme šli pěšky. Během cesty jsme jump arénu neustále vyhlíželi. Když už jsme dorazili na místo, měli jsme velikou radost. Užili jsme si nejen skákání na trampolínách, ale i šipky do měkkých pěnových kostek. Lezli jsme na horolezeckou stěnu a odtud  padali do moře pěnových kostek. Zahráli jsme tu i basket. Někteří z nás se oblékli do speciálního obleku a vyskočili na stěnu se suchým zipem. Chvilku jsme si tam jen tak viseli. To byla legrace.

Poté jsme jeli autobusem do centra města Chebu.  Odtud jsme šli ke Špalíčku na vyhlášenou zmrzlinu. Opravdu byla vynikající. Cestou jsme narazili na rybářský obchod – to si někteří z nás (Vašík a Luky) nemohli nechat ujít.

 Když už jsme byli u Špalíčku, prošli jsme si úzkou kramářskou uličkou. Pak nás čekala ještě jedna cesta, a to na Krajinku. Tady jsme se všichni do sytosti vyřádili. Byl to bezva den. 

Třeťáci, Míša a Móňa


kluk