Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ze školky > Aktuality ze školky - archiv do školního roku 2022/2023 > Sportuji, sportuješ, sportujeme

Sportuji, sportuješ, sportujemeChceme sportem ku zdraví, proto jsme se zapojili do programu Škola a školka v pohybu, který je veden dvěma trenéry Jirkou a Jirkou. Trenéři podporují pohybové schopnosti a dovednosti dětí, pomáhají zlepšovat kondiční stránku, stabilitu a využívání těla a v neposlední řadě pozitivní myšlení a náladu. Udržují přátelství a zlepšují spolupráci dětí.

V naší MŠ se již stalo pravidlem, že jednou týdně přijedou a přivezou s sebou různorodé pomůcky. Nesmí chybět pytel plný míčů, ale také netradiční pomůcky, kterými jsou například overbally, vytyčovací mety,… .

Většina dětí se převlékne do cvičebního úboru a těší se na nové cviky v tělocvičně, za příznivého počasí venku na novém hřišti v parku. Po rozehřátí mají trenéři pro děti připraveny různé hry a soutěže. V zadní části tělocvičny je připravena překážková dráha. Ta má u dětí největší úspěch, asi proto že je každé cvičení jiné.

Jakmile v ten správný den u nás zadrnčí zvonek, děti s obrovským nadšením vítají své trenéry.  "Holt" mužský vzor je mužský vzor.

 

Sport ve fotografii.   PHOTO-2021-01-07-15-44-56.jpg

 


kluk