Úvod > O škole > Akce školy > VELIKONOČNÍ JARMARK ŠKOLY

ÚDAJE O POŘÁDAJÍCÍ ORGANIZACI

Název organizace :  ZŠ a MŠ Hazlov

Sídlo : obec Hazlov

Účastníci : žáci, učitelé, rodiče, veřejnost

Typ služby : prodej aktuálního zboží - Velikonoce

Vyslaná kontrola : Jaruna a Maruna

Ve středu 13.4. 2022 se v prostorách před budovou základní školy uskutečnil VELIKONOČNÍ JARMARK. Akce školy byla uspořádána především žáky a učiteli. Jako zástupci drůbežářského velkochovu jsme byly v utajení vyslány na místo konání. Měly jsme se přesvědčit o tom, zda jarmark probíhá v souladu s pravidly bezpečnosti a hygieny, jelikož se v tento čas jedná o častější manipulaci s vejci všeho druhu. Zpočátku byli přítomní námi zaskočeni, ale po chvilce pochopili, že naše návštěva na jarmarku má zřejmě stejný důvod jako jejich, a to prodej velikonočního zboží. V našem případě byla nabízena čerstvá, teplá vejce - na místě vysezená. Nepozorovaně jsme tak zároveň pozorovaly šum a pohyb všech zúčastněných. Bylo jich hóóódně  a každý se snažil navštívit stánek třídy svého dítěte a posléze nahlédnout i k dalším. Stánky tu mělo všech devět tříd i vychovatelky ze školní družiny. Dětmi nabízené zboží bylo rozmanité a chvályhodné. Zaslechly jsme, že vše tvořily v jakýchsi třídních dílnách a s něčím pomohli i rodiče. Dalo to práci, ale dělaly vše s nadšením. Peníze, které prodejem získají, budou používat k financování třídních akcí.

Pochvalné vyjádření :

Všem dětem a jejich učitelům, rodičům a veřejnosti za to, že přišli a děti podpořili.  Žákům osmé třídy za přípravu stánků (stolů) a jejich následný odsun. Slunci za to, že po celou dobu jarmarku svítilo a hřálo.

Závěr zprávy :

Akce proběhla ve zdraví, bez komplikací a v dobré náladě. Co všechno se na jarmarku nabízelo, ukážou fotografie. My jsme byly sice dost ukdákané z častého snášení vajec, ale kontrola je kontrola a dopadla na výbornou !

S pozdravem JARUNA a MARUNA z jednoho drůbežářského velkochovu KOOODÁK ....

IMG-20220413-WA0023.jpg  klikni na foto a zachyť velikonoční atmosféru.