Úvod > O škole > Akce školy > Školní akademie

Školní akademie

Závěr školního roku 2018/19 jako každý rok patřil školní akademii. Ta letošní měla opravdu vysokou úroveň a sklidila zasloužený potlesk všech návštěvníků. Velký dík, že vše dopadlo tak, jak dopadlo, patří třídní učitelce 9.třídy Mgr. Aleně Šimkové, která celou organizaci akademie zvládla na jedničku s hvězdičkou. Velkou roli hrálo i prostředí, ve kterém akce proběhla, a to nové hazlovské Kulturní centrum. Za jeho zapůjčení si zaslouží poděkování paní starostka Lenka Dvořáková.

Akademie by však nebyla akademií, pokud by se nezapojili třídní učitelé a správnou motivací nepodpořili chuť svých žáků předvést se na "prknech, co prý znamenají svět". Svým vystoupením překvapily asistentky pedagogů, které si připravily taneční vystoupení a poprvé jsme ho všichni měli možnost zhlédnout až při "ostrém" odpoledním představení. Všechna vystoupení byla velice podařená a přesvědčila všechny, že si s nimi jak žáci, tak jejich učitelé dali velkou práci.

Za to, že bylo všechny a všechno dobře slyšet, se zasloužil pan Josef Vyskočil - školní všeuměl.

Závěr roku proběhl tak, jak měl, připomeňme si ho na několika fotografiích.

Děkuji všem za perfektně odvedenou práci.

Ing. Hana Martínková - ředitelka školy