Drobečková navigace

Úvod > O škole > Akce školy > Akce školy - archiv do školního roku 2022/2023 > Sportovní den 2.stupně

Sportovní den 2.stupněDatum konání:
23.9.2020

Ve středu 23.září prožili žáci naší školy příjemné dopoledne při sportovních aktivitách. Současná "koronavirová" situace nám neumožnila vytvořit smíšená družstva průřezem všech ročníků, a tak 1. a 2.stupeň měl svůj program.

Druhostupňaři si zasoutěžili v mnohdy neobvyklých disciplínách na fotbalovém hřišti. Soutěžilo se v hodu molitanovým oštěpem, v hodu plastovým kladivem, v běhu pozpátku a běhu trojnohém (dvojice měla svázané nohy), trojskoku - tzv. žabácích a střelbě ze vzduchovky na sklopné terče. Při plnění disciplín docházelo i ke kuriózním situacím - při hodu kladivem dopadlo nářadí za házejícího, při běhu trojnohém se některé dvojice do cíle doslova doplazily. I když šlo především o pobavení, přece jen některé výkony stojí za zmínku. Běh pozpátku na 16 metrů - Julinka Durcová 4,0 s a Ondra Masár 3,6 s; hod molitanovým oštěpem - Péťa Bartok 26,8 m, trojskok - Tomáš Reňák 745 cm. Z několika fotografií je zřejmé, že si žáci sportovních aktivit i posledního teplého sluníčka dosyta užili.

Dík patří oddílu kopané v Hazlově za zapůjčení fotbalového hřiště, ale i učitelům a asistentkám 2.stupně a panu školníkovi za uspořádání zdařilé akce.


kluk