Úvod > Třídy > 8.A

Týdenní plán

Ježíškova cesta

JEŽÍŠKOVA CESTA JAKO ŽÁDNÁ ZE STA ROUBENÁ JE STROMAMA - STROMAMA KDYŽ JDU PO NÍ V ZIMĚ, PRIMA JE VŠEM I MĚ, SOTVA PLETEM NOHAMA.NA KONCI TÉ CESTY MRAZIVÉ STOJÍ INFO JAKO HRAD - JAKO HRAD VŠICHNI SE TAM SEŠLI, SOTVA SE TAM VEŠLI, ZAČLI SOBĚ NOTOVAT....... Známou písničkou by mohlo začít stručné shrnutí o zážitcích z pohádkového výletu v Krušných horách. Vydat se před Vánocemi do hor a projít si tam Ježíškovu cestu je více než lákavé.

Publikováno 4. 4. 2018 15:38

Sněhulák stokrát jinak

Chebské muzeum pořádá výtvarně - tvořivou soutěž, do které se přihlásili žáci z naší školy v Hazlově. Letošní vánoční téma zní : SNĚHULÁK. Každý rok získá v umístění naše škola přední místa. Je to především i v hlasování, a tak i letos prosíme o podporu. Hlasování probíhá v prostorách muzea na konci výstavy v číselné podobě

Publikováno 4. 4. 2018 15:36