Úvod > Třídy > 5. třída

5.A - školní rok 2021/2022

Týdenní plán

PÁŤÁCI ÚSPĚŠNÝMI KUŽELKÁŘI

Žáci páté třídy LUKÁŠ SUCHÁNEK A DAVID HAVEL mají stejnou zálibu a chuť trénovat i když se jim někdy nechce. Trénují v místní KUŽELNĚ a často jezdí na soustředění a soutěže. Oba chlapci získali medaile a poháry za přední umístění v soutěžích Karlovarského kraje a za celkové ukončení sezony.

Publikováno 8. 05. 2022 19:08

JE SMRKOVÁ PLANTÁŽ LES ?

Žáci čtvrté a páté třídy se již po druhé zúčastnili EKOLOGICKÉHO VÝUKOVÉHO PROGRAMU. První se uskutečnil na Kladské a nyní u nás v Hazlově. Přijela za námi paní Mgr.Kateřina Dvořáková, která nás v lese u KAPLIČKY seznámila s významem lesa pro naši krajinu.

Publikováno 27. 04. 2022 17:31

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE 3

V pořadí třetím rodičem, který si přišel popovídat s dětmi o svém povolání, byla paní Mgr. Oxana Marková. Maminka našeho Saši je učitelkou na Základní škole pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami v Chebu. Její návštěva začala seznámením se školou a speciálními třídami.

Publikováno 24. 04. 2022 10:57

JAK BÁSNÍCI PŘICHÁZEJÍ NA SVĚT

PŘÍCHOD JARA jsme si v páté třídě připomněli různými způsoby. Vyzdobili jsme třídu, zasadili semínka bylinek, salátů, rajčat i fazolí. Připravujeme se na VELIKONOČNÍ JARMARK. V hodině Slohu si JARO připomínaly děti vlastní tvorbou básně. Že by přišli na svět další básníci ?

Publikováno 4. 04. 2022 18:19

Úspěchy žáků naší školy nás těší

Žákyně páté třídy EVA KOLÁŘOVÁ hraje již osmým rokem na trubku, ukulele a čas od času na flétnu a klavír ( Keyboard ). Každý pátek, někdy i ve středu, jezdí na zkoušky do Základní umělecké školy Járy Cimrmana ve Františkových Lázních.Tuto školu úspěšně reprezentuje na soutěžích.

Publikováno 30. 03. 2022 17:34

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE 2

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE. Tak jsme na začátku školního roku nazvali a odstartovali setkávání s rodiči našich páťáků. Přijdou k nám do třídy a seznamují nás se svým povoláním. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli společně přivítat další maminku - Adélky Reňákové.

Publikováno 26. 03. 2022 19:06

VÁNOČNÍ DÍLNY

Přesto, že se vánoční jarmark v naší škole letos neuskutečnil, tvořivé dílny byly. V naší páté třídě jsme si je naplánovali na čtvrtek 16.12. Plni chutě do práce jsme se do vánočního tvoření pustili. Pod rukami dětí tak vznikali andělé, svícny i rozmanité dekorace na sváteční stoly.

Publikováno 28. 12. 2021 20:21

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

PRÁCE je důležitou součástí našeho života. Každá má smysl, když se dělá dobře. Pracovat můžeme doma, na zahradě, v dílně nebo všude tam, kde je práce zapotřebí. V naší třídě jsme právě odstartovali ( snad ) pravidelná setkávání s rodiči, kteří nás budou seznamovat s jejich povoláním.

Publikováno 15. 12. 2021 20:49

TĚLOCVIK ONLINE - CHALLENGE 2021 - ODMĚNA

Odměna v podobě sportovního vybavení do hodin tělesné výchovy, je ve škole ! Svým předním umístěním a hlavně kolektivní aktivitou, si jí žáci naší školy právem zasloužili. V době distanční výuky se pustili do výzvy, která nebyla jednoduchá.

Publikováno 1. 12. 2021 18:06

VÝPRAVA DO TAJGY

Ve středu 6.10. se žáci čtvrté a páté třídy vypravili na naučnou přírodovědnou stezku do osady KLADSKÁ. Patří k nejstarším v Čechách a zaměřuje se na biologii, geologii a historii okolí. Je dlouhá 2,3 km a převážně se jde po povalových cestičkách.

Publikováno 7. 10. 2021 19:38