Úvod > Třídy > Týdenní plány > 1. A - Týdenní plán > 11.školní týden, 9.listopad - 13.listopad 2020

11.školní týden, 9.listopad - 13.listopad 2020

Datum konání:
9.11.2020
Datum ukončení:
13.11.2020

Třídní učitelka Ilona Kindlová;
konzultační hodiny:  ST 13:45 – 14:15

SLUŽBA:

Výukový obsah

Domácí příprava

Český jazyk

Písmenko O, ŽA str. 32-37 (včetně), modrý sešit písmeno O (rozstříhat, vybarvit, nalepit, případně dokreslit, dolepit další obrázky slov začínající na O)

Uvolňovací cviky - str. 17-19 (postupně, denně pár řádek),

Zařadit do desek již probraná písmenka, komu jsem je ještě nedala, prosím, ozvěte se.

Anglický jazyk

V pondělí opět zadání (buď v šuplíku, nebo zašlu)

Čísla, barvy

Pracovní sešit - str. 38 - 43 včetně

Číslice 5 - Psaní číslic str. 5 (ne celé najednou, též postupně, denně pár řádek)

Prvouka

Rodina - str. 18-23 (povídání o rodině, příbuzných, používámě slova táta/otec, máma/matka, dcera, syn, strýc, teta, sestřenice, bratranec, manželé, sourozenci, prarodiče), správné chování v dopravním prostředku, péče o malého sourozence, pomoc v rodině (úklid pokoje apod.)

Na str. 18 cv. 3 doplní počáteční jména ze cv. 2 (můžete se bavit o tom, které jméno začíná na E, L). Též vypracujte podobný obrázek své rodiny (s počátečními písmeny pomůžou rodiče, zde se bavíme o tom, že když se tatínek jmenuje Láďa, v kalendáři je Ladislav apod.)

Hudební výchova

Zpívejte, hrajte, tančete - klidně mi pošlete ukázku, budu moc ráda.

Výtvarná výchova

Rodokmen mé rodiny (obrázek z prvouky ze str. 18 vytvořen pro mou rodinu)

Svět práce

Práce na zahradě - pomáhám na zahradě (hrabu listí, sbírám plody), též pošlete video, děkuji.

Tělesná výchova

Společné vyučování - v pondělí se pokusím se s vámi se všemi spojit pomocí aplikace TEAMS (stáhnout v Google Play) v 10,00 hodin. Děkuji. Kdyby někdo něco potřeboval, volejte.