Úvod > Třídy > 1.A

Týdenní plán

Centra aktivit v první třídě

Už v říjnu jsme v 1. třídě začali pracovat v centrech aktivit, která vždy souvisí s daným tématem probíraným v prvouce. Pro děti je to hezké zpestření výuky a lépe si zapamatují probírané učivo.

Publikováno 30. 11. 2018 19:20

Fotografie - první školní den

Vážení rodiče, fotografie z prvního školního dne jsou pro vás připraveny.

Publikováno 1. 10. 2018 21:15

Naši ježečci

Ježečci Pri hodinách Světu práce jsme vyráběli ježečky z přírodnin. Děti donesly dostatečné množství šípků, koření na očička, párátek a brambor. Bylo tedy z čeho vyrábět a vzešla z toho opravdu pěkná zvířátka. Podívejte se do galerie, jak se to prvňáčkům povedlo. (Mgr. Kindlová)

Publikováno 4. 4. 2018 14:18

Vánoční dílna v 1. třídě

Ve středu 6.12.2017 jsme se sešli v učebně 1. třídy, abychom si vyrobili krásná a milá přáníčka pod trpělivým vedením Verunky Myslivcové. Verča přivezla zajímavé „stroječky“, které na papír vyrazily vánoční, květinové i další motivy. Děti je pak přetřely razítkovou barvou a ony ještě lépe vynikly. Poté je dozdobily třpytkami. Vznikla krásná přáníčka, která jistě v době vánoční potěší. Děkuji Verunce, že přijela ve svém volném času a věnovala se hazlovským žáčkům. (I. Kindlová)

Publikováno 3. 4. 2018 15:48

Vážení rodiče,

fotografie z prvního školního dne naleznete na tomto odkazu. Společné foto stojí 10 Kč, jednotlivci jsou za 8 Kč. U třídní učitelky jsou pro vás připraveny i sady fotografií pořízené fotografkou Mladé fronty. Čísla fotografií společně s finanční částkou zašlete do 9. 10. 2018.

H.Martínková